NEWS

Zapraszamy na 53. Rajd Barbórka!
18.10.2015


Rajdowy sezon zakończymy w drugi weekend grudnia. Jak co roku, najszybsze samochody, najlepsi kierowcy i najwierniejsi rajdowi kibice opanują ulice Warszawy.

Do rozpoczęcia rywalizacji na trasie pierwszego odcinka specjalnego Rajdu Barbórka pozostało jeszcze sporo czasu, ale my pracujemy pełną parą. Wszystko po to, aby 12. grudnia cieszyć się razem z naszymi kibicami, partnerami i sponsorami.

Każda edycja Rajdu Barbórka jest wyjątkowa. Każda przynosi nowości, niespodzianki i zaskoczenia. Także w tym roku wprowadzamy zmiany, które sprawią, że Rajd Barbórka 2015 będzie jedyny w swoim rodzaju.

Wspomniałem o niespodziankach i nowościach. Część z nich zostawimy na później, ale już teraz mogę zdradzić, że w sezonie 2015 przygotowaliśmy nową trasę rajdu. Obok znanych wszystkim i uwielbianych odcinków na Bemowie i Służewcu, w tym roku zagościmy na... Stadionie Narodowym. Szczegóły już niebawem!

Już teraz gorąco zapraszam na trasy odcinków specjalnych, także na kultowe Kryterium Asów na Karowej, zamykające rajdową jesień. Jesień szczególną, bo przecież kilka tygodni temu kierowca Automobilklubu Polski, Kajetan Kajetanowicz, zdobył dla naszego kraju pierwszy od 18 lat tytuł rajdowego mistrza Europy. Mamy więc jeszcze więcej powodów do tego, by w drugi weekend grudnia bawić się doskonale. Ten rok zakończy się z wielkim hukiem, a raczej rykiem rajdowych silników!


Daniel Siemczuk
Dyrektor Rajdu Barbórka

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2015                                                                                                                                       52 Rajd Barbórka 2014