NEWS

Ruszył sklep internetowy 53. Rajdu Barbórka!  
27.10.2015

Automobilklub Polski wraz z firmą Top Racing, właścicielem sklepu Topracingshop.pl uruchomił Oficjalny Sklep Internetowy 53. Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica (49 zł w przedsprzedaży internetowej, podczas rajdu 59 zł) upoważniający do wstępu na wszystkie odcinki specjalne, bilety jednorazowe, nalepki parkingowe oraz zestawy z biletami na trybuny na Karową.


Organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na 3 trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Trzy największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej "beczki". Ilość miejsc na trybunach jest ograniczona!

Osoby siedzące na trybunie VIP (239 zł) będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje, trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Wszyscy goście Trybuny VIP będą mieli możliwość wstępu do dużego, ogrzewanego namiotu VIP z cateringiem, gdzie na ekranach będzie można oglądać relację na żywo z trasy OS Karowa.

Trybuna Żółta (179 zł) zlokalizowana tuż obok trybuny VIP również jest trybuną siedzącą i charakteryzować się będzie także doskonałą widocznością na cały odcinek Karowa.
Z każdej trybuny widoczny będzie telebim, na którym pokazywany będzie przejazd całego odcinka. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane i zestaw na nie oprócz biletu zawiera także Karnet Kibica, smycz, nalepki pamiątkowe oraz Mapę Rajdu.

Trybuna Zielona (89 zł) zlokalizowana w parku naprzeciwko trybuny VIP będzie trybuną stojącą i do biletu na tą trybunę nie dołączany jest Karnet Kibica ani Mapa Rajdu. Tegoroczną nowością jest trybuna na OS PGE Narodowy (79 zł), z której jest doskonały widok na start i pierwsze kilka kilometrów odcinka. Kolejną nowością i udogodnieniem dla kibiców jest sprzedaż internetowa biletów jednorazowych (30 zł, 40 zł) na wszystkie odcinki specjalne.

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z imprezy. Kibice mają do wyboru kilkanaście rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach.

Bilety na trybuny, bilety jednorazowe oraz Karnety Kibica dostępne są w formie przedsprzedaży, a zamówienia zawierające te produkty będą możliwe do odbioru oraz wysyłane firmą kurierską od 30.11.2015.

Oficjalny Sklep Rajdu Barbórka: www.topracingshop.pl


Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2015                                                                                                                                       52 Rajd Barbórka 2014