NEWS

Barbórka z honorowym patronatem Prezydent m.st. Warszawy  
12.11.2015

Tegoroczny Rajd Barbórka został objęty honorowym patronatem Prezydent m.st. Warszawy, Hanny Gronkiewicz-Waltz. To już kolejny sezon, w którym grudniowa impreza cieszy się wsparciem lokalnych władz stolicy.


Rajd Barbórka, organizowany przez Automobilklub Polski, jest stałym elementem warszawskiego kalendarza. Co roku na trasach odcinków specjalnych oraz Kryterium Asów przy ulicy Karowej gromadzą się tysiące kibiców. Jeszcze więcej rajdowych fanów śledzi barbórkową rywalizację w bezpośredniej relacji telewizyjnej. Dzięki temu, we współpracy z partnerami, Barbórka spełnia też jakże istotne dla dużych metropolii zadania promocyjne,.

Prezydent m.st. Warszawy, Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz, obejmuje po raz kolejny Rajd Barbórka swoim honorowym patronatem. To dowód na to, jak istotnym elementem warszawskiej codzienności stała się krótka, jednodniowa impreza zamykająca rajdowy sezon.

Jesteśmy przekonani, że podobnie jak w minionych latach, współpraca z lokalnymi władzami przełoży się na sukces warszawskiej imprezy.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2015                                                                                                                                       52 Rajd Barbórka 2014