NEWS

Rywale sprzed lat na trasie Rajdu Barbórka  
27.11.2015

Na trasie tegorocznego Rajdu Barbórka dojdzie do ponownego spotkania dwóch rywali, którzy jeszcze niedawno rywalizowali o tytuły mistrzów kraju. Obaj znani i lubiani, obaj z rzeszą fanów. Obaj z wieloma sukcesami na koncie.


Foto: www.kajto.pl

Kajetan Kajetanowicz ma na swoim koncie cztery tytuły mistrza polski. Bryan Bouffier po koronę sięgał trzykrotnie. W sezonie 2015 Francuzowi zabrakło niewiele, by wyrównać wynik Kajetanowicza. W ostatecznym rozrachunku rywalizacji w RSMP 2015 francuski kierowca przegrał z Łukaszem Habajem, który sukces przypieczętował zwycięstwem w zamykającym sezon Rajdzie Arłamów.


Foto: http://blog-sportif.fr

Kajetanowicz, od czasu, kiedy zakończył walkę na krajowym podwórku, podbija rynek europejski. W tym roku, jako pierwszy polan w XXI wieku sięgnął po tytuł mistrza Starego Kontynentu. Bouffier, po kilkuletniej przerwie w sezonie 2015, wrócił do Polski. Obaj, niezależnie od codziennych obowiązków i startów nie zapominają o Rajdzie Barbórka.

O ile Kajetan Kajetanowicz z Jarkiem Baranem wygrywali już rywalizację w Kryterium Asów na Karowej, o tyle ten sukces wciąż pozostaje poza zasięgiem Bryana Bouffier. Francuz przyznaje, że jest to jeden z celów, jaki przed sobą stawia – puchar za Karową bez wątpienia znalazłby godne miejsce na jego prywatnej półce z trofeami.


Foto: http://www.yoveedesign.pl

Jednak Kajetanowicz i Bouffier będą mieli godnych siebie rywali. Tradycyjnie już doskonale na trasie Rajdu Barbórka spisuje się Tomasz Kuchar, który na Karowej wielokrotnie uzyskiwał najlepszy czas. W rywalizacji będą się także liczyć najlepsi kierowcy z krajowego czempionatu.

Bez wątpienia, tegoroczny Rajd Barbórka zapowiada się wyjątkowo ciekawie!


Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2015                                                                                                                                       52 Rajd Barbórka 2014