NEWS

Zostań pilotem Jacka Jerschiny w Peugeocie 205 T16!!!  
05.12.2015

Specjalnie dla najlepszych rajdowych kibiców kibiców przygotowaliśmy konkurs, który wbije Was w fotel! Możecie poczuć smak Rajdu Barbórka, zanim kierowcy ruszą do prawdziwej, sportowej rywalizacji!

Nagrodą w konkursie jest przejazd na prawym fotelu samochodu Jacka Jerschiny. Zwycięzca, który wykaże się największą kreatywnością, humorem, a może po prostu... rajdową wiedzą, będzie miał niepowtarzalną okazję, aby poczuć rajdową moc Peugeota 205 T16 podczas odcinka testowego, który zaplanowany został na piątek, 11. grudnia, na terenie Autodromu Automobilklubu Polski na Bemowie.


Zasady konkursu są wyjątkowo proste – czekamy na Wasze fikcyjne komentarze sportowe ilustrujące rywalizację podczas Kryterium Asów na Karowej! Jedynym ograniczeniem jest Wasza fantazja i pomysłowość. Komentarze należy umieszczać pod odpowiednim postem na profilu Facebook Rajdu Barbórka (www.facebook.com/rajdbarborka). Rozwiązanie konkursu 10 grudnia!

Najważniejsze informacje dotyczące konkursu:

1. Należy napisać oryginalny, ciekawy, zaskakujący fikcyjny komentarz sportowy do rywalizacji na Karowej podczas Kryterium Asów.

2. Komentarz należy opublikować pod postem bez edycji i wulgaryzmów, zgodnie z zasadami przyzwoitości. Posty niezgodne z Regulaminem zostaną usunięte!

3. Konkurs wygra osoba, której post, który od chwili ogłoszenia do czwartku 10 grudnia do godz. 15.00 zbierze największą ilość lajków.

4. Zwycięzca konkursu zajmie prawy fotel Peugeota 205 T16 u boku Jacka Jerschiny po odcinku testowym na Bemowie 11 grudnia.

Drugie i trzecie miejsce w konkursie też są premiowane. Koniecznie przeczytajcie Regulamin!
3, 2, 1 start!!!

 

Regulamin konkursu

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2015                                                                                                                                       52 Rajd Barbórka 2014