NEWS

Emocje już w piątek! Zapraszamy do Galerii Bemowo   
08.12.2015

Przedsmak rajdowych emocji przed Rajdem Barbórka kibice będą mogli poczuć już w piątek. Od godziny 10:00 na parkingu przed Centrum Handlowym Galeria Bemowo odbędą się badania kontrolne pojazdów. Samochody rajdowe będzie można oglądać do godziny 17:00Tradycyjnie, na zakończenie sezonu rajdowego w Warszawie, w sobotę 12 grudnia, odbędzie się Rajd Barbórka. Już w piątek, 11 grudnia, w godzinach od 10:00 do 17:00 na parkingu przy Galerii Bemowo przeprowadzone zostaną badania kontrolne pojazdów, które w sobotę ruszą do walki na trasie odcinków specjalnych. Dla fanów motoryzacji to doskonała okazja, by przyjrzeć się z bliska najwspanialszym rajdowym maszynom, a także spotkać kierowców, pilotów i członków załóg.

To jednak nie koniec atrakcji. Kibice, którzy zdecydują się odwiedzić Centrum Handlowe Bemowo, o godzinie 17:00 będą mogli przenieść się na teren Autodromu Automobilklubu Polski, gdzie odbędzie się odcinek testowy.
Wtęp bezpłatny! 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2015                                                                                                                                       52 Rajd Barbórka 2014