NEWS

Barbórkowy przewodnik dla kibica w kapciach  
10.12.2015

Rajdowe zmagania najlepiej oglądać na żywo. Huk samochodów, zapach benzyny i palonych gum to coś, czego prawdziwy rajdowy fan nie może ominąć obojętnie. Jednak jeśli zdecydujecie się zostać w domach, mamy dla Was kilka porad, jak nie stracić ani chwili z barbórkowej rywalizacji.


Podczas tegorocznego Rajdu Barbórka będziemy informować o wydarzeniach z tras odcinków specjalnych w zakresie, jakiego jeszcze nie było. Obok tradycyjnych wyników NA ŻYWO, na naszej stronie internetowej będziecie mogli śledzić relację minuta po minucie dzięki widgetowi, który powstaje we współpracy z redakcją serwisu rajdy24.pl. Mało tego, zapraszamy Was do współtworzenia treści! Jeśli będziecie świadkami ciekawych wydarzeń, bądź uda się Wam zrobić nietuzinkowe zdjęcie, prześlijcie je natychmiast na adres kontakt@rajdy24.pl, lub telefon 887 856 856.

W czasie rajdu jesteśmy również obecni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia naszego oficjalnego konta na Twitterze (@rajdbarborka) – znajdziecie tam także wszystkie najnowsze informacje, wyniki oraz zdjęcia z trasy Rajdu Barbórka. Podobnie jak w przypadku widgetu na stronie www.barborka.pl, zachęcamy też do bezpośredniej komunikacji z naszym zespołem prowadzącym twitterowe konto. Najciekawsze informacje na pewno przekażemy dalej!

Od kilku sezonów jednym z najważniejszych narzędzi, dzięki któremu komunikujemy się z fanami Barbórki, jest nasz oficjalny fanpage na FB. Znajdziecie go pod adresem www.facebook.com/rajdbarborka. Tradycyjnie, obok najnowszych i najciekawszych informacji, na naszym profilu pojawiają się też historyczne materiały, konkursy oraz rozmowy z zawodnikami.

źródło: www.barborka.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2015                                                                                                                                       52 Rajd Barbórka 2014