NEWS

Gwiazdy na konferencji przed Rajdem Barbórka 
11.12.2015

Oficjalna konferencja prasowa przed Rajdem Barbórka zgromadziła tradycyjnie ścisłą czołówkę kierowców. Wraz ze swoimi pilotami, obecni byli Kajetan Kajetanowicz, Grzegorz Grzyb, Wojciech Chuchała, Bryan Bouffier i Jan Chmielewski.Goście, którzy przybyli do Legia Racing Center w Warszawie byli zgodni, co do jednego. Rajd Barbórka do świetna zabawa, ale także spora dawka sportowych emocji i prawdziwej rywalizacji.

Kajetan Kajetanowicz: "Nie mogę się już doczekać, kiedy wsiądę za kierownicę. Ostatnio nie miałem wielu okazji, sezon ERC skończyliśmy kilka tygodni temu. A starty w rajdach są jak narkotyk. Troche testowaliśmy przed Barbórką, ale to zdecydowanie za mało, żeby zaspokoić rajdowy głód!"

Wojciech Chuchała:
"W tym sezonie rzeczywiście nie mieliśmy wielu okazji, aby startować w rajdach, ale cały czas byliśmy blisko motorsportu. Świetnie, że jesteśmy tutaj i pojedziemy Rajd Barbórka."

Grzegorz Grzyb:
"Mamy za sobą sezon, w którym wygrywaliśmy rajdu LOTOS RSMP. Szczególnie cieszę się z wygranej w Rajdzie Nadwislańskim, ponieważ tam był najładniejszy puchar! Tu damy z siebie wszystko, a rywalizacja w Barbórce na pewno będzie wyrównana."

Bryan Bouffier: "Wygrałem już w swojej karierze Rajd Barbórka, ale jeszcze nigdy nie udało mi się wygrać Karowej. Na pewno w moim domu znalazłoby się miejsce na to bardzo prestiżowe trofeum, mimo, że w moim domu nie trzymam zbyt wielu pucharów. Myślę, że wygrana na Karowej jest dla mnie nawet ważniejsza od innego celu – czwartego tytułu mistrza Polski."

Jan Chmielewski: "Barbórka to i zabawa i sportowa rywalizacja. Szczególnie Karowa jest wyjątkowa, pomimo, że trudno tam rywalizować z najmocniejszymi samochodami. Ale Barbórka jest też nieprzewidywalna, może w sobotę około 19:00 zacznie padać? ;) "

Na pytania dziennikarzy odpowiadał także Stefan Romecki, kierowca Automobiklubu Polski, dla którego będzie to pierwsza rajdowa przygoda. Do tej pory Romecki, na stałe mieszkający w Paryżu, brał udział wyłącznie w wyścigach samochodowych. Swoją pasję do wyścigów łączy z ogromnym talentem projektanta i designera.

źródło: barbórka.pl

.

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2015                                                                                                                                       52 Rajd Barbórka 2014