NEWS

Niespodzianki na starcie Rajdu Barbórka
12.12.2015

Wojciech Chuchała z Sebastianem Rozwadowskim prowadzą po porannej pętli Rajdu Barbórka. Załoga jadąca Subaru Impreza wyprzedza o 1.76 sekundy Rafała Grzesińskiego i Mateusza Tutaja (Ford Fiesta). Trzecie miejsce zajmują Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran (Ford Fiesta).

Pierwszy odcinek, rozegrany na terenie Toru Służewiec, niespodziewanie wygrał Jakub Brzeziński pilotowany przez Grzegorza Olchawskiego. Zaledwie 99 setnych sekundy wolniejszy był Bryan Bouffier z siedzącym na prawym fotelu Thibault De La Haye. Trzecie miejsca na otwierającej Barbórkę próbie zajął Wojciech Chuchała.

Na trasie odcinka PGE Stadio Narodowy najszybszy był już Bouffier, ale różnice czasowe pomiędzy załogami z czołówki były minimalne. Trzykrotny mistrz Polski pokonał Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana o nieco ponad sekundę. Trzecie miejsce zajął Wojciech Chuchała i dzięki niewielkiej stracie wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji łącznej.