NEWS

Niespodzianki na starcie Rajdu Barbórka 
12.12.2015

Wojciech Chuchała z Sebastianem Rozwadowskim prowadzą po porannej pętli Rajdu Barbórka. Załoga jadąca Subaru Impreza wyprzedza o 1.76 sekundy Rafała Grzesińskiego i Mateusza Tutaja (Ford Fiesta). Trzecie miejsce zajmują Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran (Ford Fiesta).Pierwszy odcinek, rozegrany na terenie Toru Służewiec, niespodziewanie wygrał Jakub Brzeziński pilotowany przez Grzegorza Olchawskiego. Zaledwie 99 setnych sekundy wolniejszy był Bryan Bouffier z siedzącym na prawym fotelu Thibault De La Haye. Trzecie miejsca na otwierającej Barbórkę próbie zajął Wojciech Chuchała.

Na trasie odcinka PGE Stadio Narodowy najszybszy był już Bouffier, ale różnice czasowe pomiędzy załogami z czołówki były minimalne. Trzykrotny mistrz Polski pokonał Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana o nieco ponad sekundę. Trzecie miejsce zajął Wojciech Chuchała i dzięki niewielkiej stracie wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji łącznej.

CZOŁÓWKA RAJDU BARBÓRKA PO 2 ODCINKACH SPECJALNYCH:
1. Wojciech Chuchała / Sebastian Rozwadowski - Subaru Impreza
2. Rafał Grzesiński / Mateusz Tutaj - Ford Fiesta +1.76
3. Kajetan Kajetanowicz / Jarosław Baran - Ford Fiesta +2.04

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2015                                                                                                                                       52 Rajd Barbórka 2014