NEWS

Dziękujemy!
22.12.2015

Kolejny Rajd Barbórka przeszedł do historii. Minęło kilka dni, opadły emocje i kurz.
Wiemy, że wielu z Was rozpoczęło już odliczanie dni do przyszłorocznego spotkania. My również, kiedy zgasły światła na ulicy Karowej, pomyśleliśmy o tym, że przed nami dwanaście miesięcy wyczekiwania, ale także ciężkiej pracy. Bo przygotowania do organizacji Barbórki trwają przez cały rok.


Fot: Grzegorz Krawczak

Jednak zanim na dobre ruszą prace związane z organizacją 54. Rajdu Barbórka, chcielibyśmy gorąco podziękować tym wszystkim, którzy byli z nami w drugi weekend grudnia. Wiemy najlepiej, ile poświęcenia, ciężkiej pracy i czasu potrzeba, aby taka impreza mogła się odbyć.

Dziękujemy naszym partnerom i sponsorom, bez których organizacja Rajdu Barbórka nie byłaby możliwa. Dziękujemy przedstawicielom mediów, którzy z pełnym zaangażowaniem relacjonowali wydarzenia z barbórkowych odcinków specjalnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili wiele miesięcy, aby organizacja tak skomplikowanej logistycznie imprezy przebiegła bez najmniejszych kłopotów – dziękujemy sędziom, dziękujemy naszym przyjaciołom, którzy dbali o porządek i bezpieczeństwo na trasach każdego odcinka specjalnego.

Dziękujemy zawodnikom, którzy po raz kolejny stworzyli niesamowite widowisko. Po raz kolejny na trasach Rajdu Barbórka byliśmy dzięki Wam świadkami prawdziwej, sportowej rywalizacji. To dzięki Wam Warszawa stała się stolicą rajdów.

Ogromne podziękowania należą się także kibicom, którzy nie bacząc na wiatr i deszcz, tłumnie stawili się na trasach odcinków specjalnych, a przede wszystkim wzdłuż kultowej trasy na ulicy Karowej.
Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy Waszych oczekiwań, a 53. Rajd Barbórka zapamiętacie jako kolejny wspaniały, rajdowy dzień.

Dziękujemy, że wspólnie z nami spędziliście to rajdowe święto i zapraszamy na kolejne, już za rok.

 


Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2015                                                                                                                                       52 Rajd Barbórka 2014