Bouffier wraca do walki o podium

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Ford Fiesta) wrócili do pierwszej trójki klasyfikacji Rajdu Barbórka po drugim przejeździe odcinka specjalnego Autodrom Bemowo. Liderami pozostają Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran (Ford Fiesta WRC).

Kajetanowicz i Baran wygrali kolejna próbę, tym razem wyprzedzając Filipa Nivette i Kamila Hellera (Skoda Fabia R5) o 5 sekund i jedną setną. Bouffier i Panseri stracili ponad 2.5 sekundy do aktualnych mistrzów Polski, ale dzięki dobremu wynikowi zdołali powrócić do czołówki. W klasyfikacji generalnej tracą do drugiej pozycji niespełna 10 sekund.

Na czwarte miejsce spadli Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk (Subaru Impreza STI), piąte miejsce zajmują Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski ( Ford Fiesta R5++), którzy na OS 3 stracili ponad 18 sekund do zwycięzców.

W klasyfikacji generalnej wciąż wspina się Tomasz Kuchar, który odrabia straty z pierwszego odcinka, kiedy został zablokowany przez uszkodzony samochód Gilles’a Panizziego. Kuchar z Magdą Lukas -Jurkowski na trzeciej próbie zajęli szóste miejsce i w generalce są już na dziewiątej pozycji.