Specjalna oferta hotelu Regent Warsaw

Hotel Regent Warsaw przygotował wspólnie z organizatorem Rajdu Barbórka specjalną ofertę cenową dla zawodników oraz gości grudniowej imprezy. Warto już teraz zapewnić sobie rezerwacją noclegów, poniżej przedstawiamy nieco więcej szczegółów.

Hotel Regent Warsaw położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich, zaledwie kilka minut od serca stolicy. Oferuje komfortowe i przestronne pokoje oraz szereg dodatkowych udogodnień i usług. Dla gości i uczestników Rajdu Barbórka hotel oferuje specjalne ceny, oddając do dyspozycji noclegi w jednym z trzech typów pokoi.

Pokój Classic
Nowoczesne i jasne wnętrze z widokiem na szklane atrium i lobby bar Łazienki Lounge. Pokoje o powierzchni 32m² wyposażone są m.in. w szerokie łóżko typu Queen oraz przystosowane do pracy biurko. W marmurowej łazience do dyspozycji gości jest wanna oraz kabina prysznicowa z deszczownicą. W każdym pokoju dostępna jest indywidualnie regulowana klimatyzacja, telewizja satelitarna, bezpłatne Wi-Fi, sejf mieszczący laptopa, elektroniczny minibar oraz wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji ciała. Goście mają bezpłatny wstęp na basen, siłownię, saunę i jacuzzi w HolmesPlace Premium Club fitness&SPA.

Pokój Deluxe King lub Twin
Pokoje o podwyższonym standardzie o powierzchni 38m² cechuje szerokie i wygodne łóżko typu King, lub dwa łózka jednoosobowe (pokój Twin), widok na panoramę Warszawy oraz uchylne okna. Każdy z pokoi wyposażony jest m.in. w biurko, bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna. W marmurowej łazience do dyspozycji gości pozostaje wanna i kabina prysznicowa z deszczownicą, a także szlafroki, suszarka do włosów i wysokiej jakości kosmetyki. Goście mają bezpłatny wstęp na basen, siłownię, saunę i jacuzzi w HolmesPlace Premium Club fitness&SPA.

Rezerwacja noclegów w specjalnych cenach:
reservations@regent-warsaw.com
Telefon: 22 558 12 33
Bezpośredni link do rezerwacji: reservations.travelclick.com/96217?groupID=2058610