NEWS

Hotel Sheraton Warsaw partnerem Rajdu Barbórka  
17.11.2016

Hotel Sheraton Warsaw dołączył do grona partnerów 54. Rajdu Barbórka. W tym luksusowym obiekcie już od dziś można dokonywać rezerwacji pokoi w specjalnej promocyjnej cenie dla startujących w rajdzie załóg, ich teamów, jak również gości rajdu.


Hotel Sheraton Warsaw to komfortowy, 5 gwiazdkowy hotel położony przy placu Trzech Krzyży, w samym centrum Warszawy. Sharaton Warsaw to komfortowo wyposażone pokoje, znakomita kuchnia i najwyższej jakości serwis, a także dogodna lokalizacja hotelu przy Trakcie Królewskim, bliskość Łazienek Królewskich i Starego Miasta.

W bezpośrednim sąsiedztwie, na placu Trzech Krzyży i Nowym Świecie znajduje się wiele sklepów, butików oraz kawiarni. Hotel Sheraton Warsaw położony jest zaledwie 2 kilometry od trasy Kryterium Asów na Karowej.
W naszej ofercie, cena za pokój Standard wynosi 270 PLN /w tym wliczony podatek VAT/ za dobę w pokoju do wykorzystania przez 1 lub 2 osoby, cena zawiera śniadanie.

Liczba miejsc w hotelu oraz miejsc parkingowych w specjalnej ofercie jest ograniczona, decyduje pierwszeństwo rezerwacji. Link do rezerwacji.

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2016                                                                                                                                       53 Rajd Barbórka 2015