NEWS

Bilety na Rajd Barbórka dostępne na Warsaw Moto Show!  
17.11.2016

Już w ten weekend w podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się największy zlot fanów motoryzacji – międzynarodowe targi Warsaw Moto Show 2016. Oprócz wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów, uczestnicy tej wspaniałej imprezy będą mieli okazje kupić bilety na zbliżający się wielkimi krokami Rajd Barbórka.


Sprzedaż karnetów i biletów będzie prowadzona w kilku miejscach na terenie targów:

- Punkt Informacyjny Rajdu Barbórki zlokalizowany będzie tuż przy wejściu do w Hali D. Oprócz możliwości zakupu biletów (w tym ostatnich biletów na trybuny na odcinku Karowa) uzyskać tam będzie można wszelkie informacje na temat rajdu.

- Znane wszystkich pomarańczowe stoisko Gadżetów Rajdowych również będzie znajdować się w Hali D. Oprócz biletów, na stoisku dostępne będą także najnowsze kolekcje koszulek, bluz, czapek, kurtek i wielu wielu innych gadżetów od najlepszym motorsportowych marek.

- Z kolei w hali F, tuż przy strefie serwisowej Kajetana Kajetanowicza i Wojtka Chuchałyzlokalizowane będzie stoisko z najnowszą kolekcją Kajto. W tym miejscu również będzie można kupić bilety i dowiedzieć się więcej informacji na temat Rajdu Barbórka.

Do zobaczenia już w ten weekend w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie!.

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2016                                                                                                                                       53 Rajd Barbórka 2015