NEWS

Konkurs fotograficzny "Rajd Barbórka w obiektywie kibica"  
23.11.2016

Organizator Rajdu Barbórka zaprasza wszystkich kibiców do udziału w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie z poprzednich edycji Rajdu Barbórka.

Niezmiernie miło nam poinformować, że tegorocznym sponsorem nagrody głównej w konkursie fotograficznym jest Hotel Amax w Mikołajkach oraz firma Top Racing, wlasciciel sklepu Gadzetyrajdowe.pl.


Nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest weekend dla 2 osób w Hotelu Amax w Mikołajkach oraz podwójne zaproszenie VIP na Rajd Barbórka. Nagrodą za 2 miejsce będzie podwójny bilet na Trybunę Żółtą i dwie czapki Rajdu Barbórka. Za zajęcie 3 miejsca będzie Karnet Kibica uprawniający do wejścia na teren odcinków specjalnych 54. Rajdu Barbórka oraz dwie czapki Rajdu Barbórka.

Zdjęcia do konkursu należy przesyłać do 27 listopada 2016 roku na adres mailowy: internet@automobilklubpolski.pl zgodnie z instrukcją zawartą w regulaminie konkursu.

Jury wyłoni 5 najlepszych prac i już 28 listopada zostaną one zamieszczone na fun page'u Rajdu Barbórka na portalu Facebook: https://www.facebook.com/rajdbarborka

Wówczas do 4 grudnia 2016 roku włącznie, internauci będą mogli oceniać zdjęcia, by już 5 grudnia Jury konkursu, spośród fotografii o największej liczbie kliknięć "Lubię to!" wyłoniło zwycięzcę i przyznało nagrodę główną.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz do udziału w konkursie!

Regulamin konkursu

Dowiedz się więcej o Hotelu Amax:
www.hotel-amax.pl

Najwiekszy w Polsce sklep z gadżetami:
www.gadzetyrajdowe.pl

 

 

 

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2016                                                                                                                                       53 Rajd Barbórka 2015