NEWS

Jeździj taniej z Barbórką i Abacus Rent a Car  
24.11.2016

Firma Abacus Rent a Car, jako jeden z partnerów 54. Rajdu Barbórka przygotował specjalną ofertę dla kibiców i załóg biorących udział w grudniowej imprezie. W dniach 8-12 grudnia każda osoba, która przy rezerwacji poda hasło "Rajd Barbórka" będzie mogła skorzystać z 15% zniżki na wynajmem samochodu dowolnej klasy.


Partner flotowy 54 Rajdu Barbórka, Abacus Rent a Car jest ogólnopolską siecią wypożyczalni, która dysponuje 11 głównymi oddziałami oraz siecią kilkudziesięciu punktów partnerskich. Łącznie do dyspozycji klientów firma udostępnia ponad 800 nowych, bogato wyposażonych samochodów
.
Oferta firmy kierowana jest zarówno do firm, jak i osób indywidualnych, oczekujących szybkiej i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. W ofercie znajduje się możliwość tak krótkoterminowego, jak i sezonowego wypożyczenia samochodu.

Promocja dotyczy wynajmu we wszystkich punktach Abacus Rent a Car w całej Polsce. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.abacuscars.pl.

 

 

 

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2016                                                                                                                                       53 Rajd Barbórka 2015