NEWS

POMAGAMY AMELCE! Wylicytuj przejazdy charytatywne z Kajetanem Kajetanowiczem, Wojtkiem Chuchałą i Filipem Nivette!  
08.12.2016

Weź udział w licytacji, a oprócz przeżycia niesamowitej przygody pomożesz choremu dziecku, które bardzo potrzebuje Twojego wsparcia. Zapraszamy 10 grudnia 2016 r na prawy fotel!

https://www.facebook.com/rajdbarborka/videos/1246191655455144/

PRZEJAZD Z KIEROWCĄ RAJDOWYM KAJETANEM KAJETANOWICZEM NA RAJDZIE BARBÓRKA oraz możliwość zdobycia ZŁOTEJ SYRENKI
http://kajto.net.pl/telewizja/2016/10_barborka/kajto_barborka_2016_setka_licytacja.mp4

Zapraszamy do udziału w licytacji, której stawka jest większa niż w jakimkolwiek rajdzie czy wyścigu - tym razem chodzi o życie i zdrowie Amelki Klatkiewicz Do rajdu po jej zdrowie włączył się sam Kajetan Kajetanowicz - dwukrotny Rajdowy Mistrz Europy i wielokrotny Mistrz Polski, a także czterokrotny triumfator Kryterium Asów na ulicy Karowej. Jednak to Ty zdecydujesz czy odważysz się podjąć to wyzwanie - pojechać z Kajetanem na Karowej i pomóc imię w powrocie do zdrowia. My tylko możemy Cię zapewnić, że to JEDYNY TAKI PRZEJAZD W HISTORII!
Zostań osobą, która zasiądzie na prawym fotelu w rajdówce w barwach LOTOS Rally Team u boku Rajdowego Mistrza Europy 2015 i 2016! Będzie to także jedyny w tym roku pokazowy przejazd legendarnej Karowej z Kajetanem. Nie zapomnisz go do końca życia!
Dochód z tej aukcji w całości zostanie przeznaczony na leczenie Amelki.
LINK DO AUKCJI:
http://charytatywni.allegro.pl/przejazd-z-kajetanem-kajetanowiczem-rajd-barborka-i3852249

PRZEJAZD Z KIEROWCĄ RAJDOWYM WOJTKIEM CHUCHAŁĄ NA RAJDZIE BARBÓRKA
Jeżeli nie przeszkadza Ci ze samochód w którym się znajdujesz ma 400 koni mechanicznych a kierowca mówi Ci że zaraz wyciśnie z niego wszystko na ciasnej i wąskiej na jeden mały samochód drodze , to zapraszam do licytacji naszego wspólnego przejazdu. Zadbam o to żeby emocje były dla Ciebie niezapomniane i spróbuje odwzorować tempo jakie miałem w trakcie ubiegłego sezonu Mistrzostw Europy. Zbierajmy wspólnie w ten sposób dla naprawdę potrzebujących pomocy.
LINK DO AUKCJI:
http://charytatywni.allegro.pl/przejazd-z-wojtkiem-chuchala-rajd-barburka-i3852235


PRZEJAZD Z KIEROWCĄ RAJDOWYM FILIPEM NIVETTE NA RAJDZIE BARBÓRKA
Siarczysty mróz, iskrzące się płatki śniegu, tysiące kibiców na trasie ostatniego w sezonie Rajdu "Barbórka" na Odcinku Specjalnym na ul. Karowej.
Tak wyglądało to dla Ciebie co roku, może pora coś zmienić? :)
Tym razem rozgrzej się adrenaliną w czystej postaci! Wylicytuj rajdową przygodę życia, o której kiedyś będziesz opowiadał/a swoim wnukom: Przejazd po słynnej ulicy Karowej z najbardziej ekstremalnym i utalentowanym kierowcą rajdowym - Filipem Nivette.
Jazda w wykonaniu Filipa to połączenie szybkości, mistrzowskiej precyzji i efektownych poślizgów, które tak kochają kibice:) Widowiskowość to oczywiście niejedyne jego osiągnięcie - w sezonie 2016 zwyciężył w dwóch eliminacjach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, nie dając nikomu cienia szansy na najwyższy stopień podium, a rywalizację w całym cyklu 2016 roku ukończył na fotelu II Wicemistrza Polski.
Weź udział w licytacji, a oprócz przeżycia niesamowitej przygody pomożesz choremu dziecku, które bardzo potrzebuje Twojego wsparcia :)
LINK DO AUKCJI:
http://charytatywni.allegro.pl/przejazd-z-filipem-nivette-rajd-barborka-i3852522

ZAPRASZAMY NA PRAWY FOTEL!


 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2016                                                                                                                                       53 Rajd Barbórka 2015