NEWS

Rajd Barbórka na żywo w TVP3 Warszawa  
08.12.2016

Rajdowi fani będą mogli obejrzeć bezpośrednią relację z rywalizacji na trasie odcinka Kryterium Karowa na antenie TVP3 Warszawa, oraz na antenach wybranych ośrodków regionalnych TVP.

Relacja "na żywo" rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 20:00.Równolegle dostępny będzie stream przekazu na stronie www.sport.tvp.pl. Ośrodki regionalne dołączą do przekazu pół godziny później, około 18:30. Kibiców, którzy nie będą mieli możliwości śledzenia walki o miano Króla Karowej w relacji LIVE, zapraszamy do obejrzenia obszernego, godzinnego skrótu na antenie TVP Sport. Podsumowanie sobotniej imprezy TVP Sport zaplanowała na godzinę 23:00.

Zachęcamy także do śledzenia oficjalnych profili Rajdu Barbórka w serwisach Facebook i Twitter. Przez cały rajdowy weekend znajdziecie tam mnóstwo dodatkowych informacji i materiałów.

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2016                                                                                                                                       53 Rajd Barbórka 2015