Gwiazdy na Konferencji Prasowej

W czwartkowe przedpołudnie zapraszamy przedstawicieli mediów na konferencję prasową przed tegoroczną edycją Rajdu Barbórka.

Konferencja będzie tradycyjnie okazją do spotkania z przedstawicielami organizatora grudniowej imprezy, a także do rozmowy z zaproszonymi gośćmi. W tym roku na zaproszenie Automobilklubu Polski oraz Top Racing wśród kierowców startujących w Barbórce znalazł się Mikko Hirvonen, czterokrotny wicemistrz świata oraz zwycięzca piętnastu imprez zaliczanych do cyklu WRC.
Udział w konferencji zapowiedzieli także znani i lubiani polscy kierowcy. Nie zabraknie legendy sportów motorowych, Krzysztofa Hołowczyca, który w tegorocznej Barbórce pojedzie wspólnie z Maciejem Wisławskim jako „OK”. Dziennikarze będą mieli także okazję porozmawiać z wschodzącymi gwiazdami polskich rajdów, Miko Marczykiem i Jakubem Brzezińskim.

Stawkę gości uzupełni Xavier Panseri, który w Barbórce usiądzie na prawym fotelu samochodu Bryana Bouffier. Ta para skutecznie rywalizowała przed laty na trasach imprez zaliczanych do cyklu RSMP i wciąż ma w naszym kraju ogromne rzesze fanów.

W tym roku liczba gości, którzy stawią się na konferencji prasowej została ograniczona przez organizatora ze względu na napięty harmonogram przygotowań i testów przed Rajdem Barbórka. Pozostałych bohaterów grudniowego klasyku zobaczymy już na trasach, a także podczas piątkowej ceremonii startu, która odbędzie się wieczorem u zbiegu Krakowskiego Przedmieścia i Karowej.

KONFERENCJA PRASOWA:
Volvo Car Warszawa, ul. Marszalkowska 89
Czwartek, 29 listopada, godz. 11:00
Wejście wyłącznie dla przedstawicieli mediów