Rajd Barbórka na antenie TVP3

Rajdowi fani będą mieli okazje śledzić zmagania najlepszych kierowców Rajdu Barbórka na ekranach telewizorów. Relację z rywalizacji na odcinku Karowa przeprowadzi TVP3.

Podobnie jak co roku, Rajd Barbórka będzie obecny na antenie Telewizji Polskiej. Tym razem ekscytująca rywalizacja na kultowym odcinku w centrum Warszawy będzie dostępna w wieczornym paśmie kanału TVP3.

Relacja rozpocznie się o godzinie 19:50 i potrwa do 21:40. Oznacza to, że wszyscy, którzy pojawią się wzdłuż trasy odcinka zamykającego tegoroczny rajd będą mieli szansę na przeżycie emocji i analizę wydarzeń raz jeszcze.

W relacji telewizyjnej znajdą się wszystkie najciekawsze przejazdy, włączając decydującą walkę o miano najlepszego kierowcy i króla Karowej. W ubiegłym sezonie triumfatorem tej walki zostali Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran. Aktualni mistrzowie Europy pojawią się na polskich odcinkach specjalnych po raz drugi w tym roku, po starcie w zaliczanym do europejskiego czempionatu Rajdzie Rzeszowskim. Pojadą Fordem Fiesta WRC. To bez wątpienia zapowiedź dużych emocji i… spora niewiadoma. Minione lata pokazały bowiem, że Rajd Barbórka potrafi zaskoczyć także załogi, które rywalizują maszynami z najwyższej półki.

Jedną z największych atrakcji Kryterium Karowa będzie start bardzo doświadczonego, byłego kierowcy zespołów fabrycznych, Gilles’a Panizziego. Francuz zaprezentuje się za kierownicą Mitsubishi Lancera w oryginalnym malowaniu z mistrzostw świata.