Rajd Barbórka w TVN Turbo

Kultowe Kryterium Asów na Karowej fani sportów motorowych będą mogli zobaczyć na żywo na antenie TVN Turbo. Na początek bezpośredniej relacji z wydarzeń z rajdowego serca Warszawy zapraszamy w sobotę, 1. grudnia już o 18:15.

TVN Turbo debiutuje w roli partnera telewizyjnego Rajdu Barbórka. Stacja znana z zamiłowania do motoryzacji to gwarancja najwyższej jakości przekazu z profesjonalnym komentarzem oraz ekspertami z najwyższej rajdowej półki.

Rywalizację na Karowej skomentują Borys Czyżewski oraz Tomasz Czopik, rajdowy mistrz Polski w klasyfikacji generalnej z 2003 roku, który największe sukcesy odnosił za kierownicą takich rajdowych legend jak Mitsubishi Lancer EVO VII, czy Subaru Impreza WRC. Z gośćmi w studio spotka się Adam Kornacki a w strefie serwisowej oraz na starcie i mecie rozmowy z zawodnikami będą prowadzić Grzegorz Duda i Patryk Mikiciuk.

W Kryterium Asów na ulicy Karowej, rywalizacji o jedno z najbardziej prestiżowych trofeów w polskim świecie sportów motorowych, czyli Statuetkę Pani Karowej, udział wezmą udział najlepsi z klasyfikacji Rajdu Barbórka. Wśród nich zobaczymy m.in. trzykrotnego rajdowego mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza oraz gościa specjalnego Automobilklubu Polski, Mikko Hirvonena.