Specjalna oferta hotelu Regent Warsaw

Hotel Regent Warsaw przygotował wspólnie z organizatorem Rajdu Barbórka specjalną ofertę cenową dla zawodników oraz gości grudniowej imprezy. Warto już teraz zapewnić sobie rezerwacją noclegów, poniżej przedstawiamy nieco więcej szczegółów.

Pięciogwiazdkowy Regent Warsaw Hotel położony tuż obok Parku Łazienek Królewskich, oferuje 246 komfortowych pokoi i luksusowe apartamenty. Goście mogą korzystać z restauracji „Venti-tre”, lobby baru Łazienki Lounge, centrum fitness Wellness Club Regent, a także szerokiej oferty konferencyjno-bankietowej.
Hotel wyróżnia życzliwość i dbałość o gości, którzy doceniają unikalną atmosferę i czują się tutaj jak w domu.

Pokój Classic
Nowoczesne i jasne wnętrze z widokiem na szklane atrium i lobby bar Łazienki Lounge. Pokoje o powierzchni 32m² wyposażone są m.in. w szerokie łóżko typu Queen oraz przystosowane do pracy biurko. W marmurowej łazience do dyspozycji gości jest wanna oraz kabina prysznicowa z deszczownicą. W każdym pokoju dostępna jest indywidualnie regulowana klimatyzacja, telewizja satelitarna, bezpłatne Wi-Fi, sejf mieszczący laptopa, elektroniczny minibar oraz wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji ciała. Goście mają bezpłatny wstęp na basen, siłownię, saunę i jacuzzi w HolmesPlace Premium Club fitness&SPA.

Pokój Deluxe King lub Twin
Pokoje o podwyższonym standardzie o powierzchni 38m² cechuje szerokie i wygodne łóżko typu King, lub dwa łózka jednoosobowe (pokój Twin), widok na panoramę Warszawy oraz uchylne okna. Każdy z pokoi wyposażony jest m.in. w biurko, bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna. W marmurowej łazience do dyspozycji gości pozostaje wanna i kabina prysznicowa z deszczownicą, a także szlafroki, suszarka do włosów i wysokiej jakości kosmetyki. Goście mają bezpłatny wstęp na basen, siłownię, saunę i jacuzzi w HolmesPlace Premium Club fitness&SPA.

Rezerwacja noclegów w specjalnych cenach:
reservations.travelclick.com/96217?groupID=2413762#/guestsandrooms

Hotel Regent
Tel: +48 22 558 1234  Informacja: info@regent-warsaw.com