Wystartuj u boku Gilla Panizzi na Karowej!

Weź udział w konkursie i wystartuj u boku Gilla Panizzi na słynnej Karowej!

Automobilklub Polski wraz z firmą Top Racing, oficjalnym partnerem Rajdu Barbórka przygotował w tym roku wyjątkowy konkurs dla wybierających się na rajd kibiców.

Główną nagrodą w konkursie jest przejażdżka po słynnej Karowej u boku tegorocznej gwiazdy rajdu – Gilla Panizzi. Przejazd w kultowym Mitsubishi Lancer Evo 6 odbędzie się w blasku wszystkich kamer, tuż po starcie załogi Panizzi/Note na czas po odcinku specjalnym Karowa.

Drugą nagrodą w naszym konkursie jest przelot helikopterem podczas trwania odcinka Bemowo. Za zajęcie trzeciego miejsca przewidziano nagrodę pocieszenia – zestaw gadżetów z logo Rajdu Barbórka.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Kupić w przedsprzedaży jakikolwiek bilet na 55. Rajd Barbórka i zaproponować ciekawe zdanie/wierszyk/rymowankę w których zawarte będą hasła: Gilles Panizzi i Rajd Barbórka.

Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@topracing.pl (należy podać numer zamówienia ze sklepu internetowego zawierającego bilety na rajd).

Wśród poprawnych odpowiedzi jury wybierze trzy najciekawsze. Konkurs trwa do środy 29 listopada do godz. 14:00. Ogłoszenie wyników nastąpi w czwartek 30 listopada.

Szczegóły konkursu na stronie www.topracingshop.pl oraz na fanpage’u: www.facebook.com/rajdbarborka/?ref=bookmarks

Zapraszamy także do zaznaczenia swojego udziału w wydarzeniu „55. Rajd Barbórka” na Facebooku:
www.facebook.com/events/350825128709183/