Konkurs fotograficzny „Rajd Barbórka w obiektywie kibica”

Organizator Rajdu Barbórka zaprasza wszystkich kibiców do udziału w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie z poprzednich edycji Rajdu Barbórka.

Niezmiernie miło nam poinformować, że tegorocznym sponsorem nagrody głównej w konkursie fotograficznym jest Hotel Amax w Mikołajkach oraz firma Top Racing, właściciel sklepu Gadzetyrajdowe.pl.

Nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest weekend dla 2 osób w Hotelu Amax w Mikołajkach oraz podwójne zaproszenie na Trybunę Żółtą na Rajd Barbórka. Nagrodą za 2 miejsce będzie podwójny Karnet Kibica i dwie czapki Rajdu Barbórka. Za zajęcie 3 miejsca będą dwie wejściówki na OS Kryterium Karowa oraz dwie czapki Rajdu Barbórka.

Zdjęcia do konkursu należy przesyłać do 25 listopada 2018 roku na adres mailowy: internet@automobilklubpolski.pl zgodnie z instrukcją zawartą w regulaminie konkursu.

Jury wyłoni 5 najlepszych prac i już 26 listopada zostaną one zamieszczone na fun page’u Rajdu Barbórka na portalu Facebook: www.facebook.com/rajdbarborka

Wówczas do 28 listopada 2018 roku włącznie, internauci będą mogli oceniać zdjęcia, by już 29 listopada Jury konkursu, spośród fotografii o największej liczbie kliknięć „Lubię to!” wyłoniło zwycięzcę i przyznało nagrodę główną.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz do udziału w konkursie!

Regulamin Konkursu