Autodrom Słomczyn otwiera zapisy na testy przed Barbórką

Autodrom Słomczyn otwiera zapisy na testy przed Barbórką

3 listopada 2021 0 By Rajd Barbórka

Ruszyły zapisy na testy przed tegorocznym Rajdem Barbórka. Ich gospodarzem będzie Autodrom Słomczyn, na którym odbędą się także pierwsze sobotnie odcinki specjalne tegorocznej edycji grudniowej imprezy.

Testy zaplanowano na tydzień przed rajdowym, barbórkowym weekendem. Załogi mogą zapisywać się na poszczególne sesje, które odbędą się w sobotę i niedzielę – 27 oraz 28 listopada. Każdego dnia do wyboru są cztery „sloty” czasowe. Pierwsza sesja rozpocznie się o ósmej nad ranem, ostatnia ruszy o godzinie 14:00.

Podczas testów kierowcy i ich piloci będą mieli możliwość zapoznania się z charakterystyką obiektu w Słomczynie. Autodrom Słomczyn oferuje wiele możliwości, między innymi jazdę zarówno po asfalcie, jak i szutrowych sekcjach toru. Udział w testach bez wątpienia pomoże zaprzyjaźnić się z obiektem, na którym tydzień później będzie toczyła się walka o cenne sekundy.

Testy na Autodromie Słomczyn są dostępne nie tylko dla załóg, które zgłoszą się do startu w Rajdzie Barbórka. Takie zgłoszenie nie jest warunkiem udziału w jednej z testowych sesji, zapraszamy więc także tych, którzy tydzień później Rajd Barbórka będą śledzić jako kibice.

Zapisy na sesje treningowe na Autodromie Słomczyn trwają do 25 listopada.

➡ Link do zapisów: TESTY PRZED RAJDEM BARBÓRKA

🗓 Harmonogram testów

  • sobota, 27.11 (sesja 1, 08:00, sesja 2, 10:00, sesja 3, 12:00, sesja 4, 14:00)
  • niedziela, 28.11 (sesja 1, 08:00, sesja 2, 10:00, sesja 3, 12:00, sesja 4, 14:00)