Konkurs fotograficzny „Rajd Barbórka w obiektywie kibica”

Konkurs fotograficzny „Rajd Barbórka w obiektywie kibica”

18 listopada 2021 0 By Rajd Barbórka

Wszystkich kibiców i fanów Rajdu Barbórka zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Zwycięzcy wyłonieni przez jury otrzymają atrakcyjne nagrody. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla kibiców – amatorów. Organizator nie będzie uwzględniał prac nadesłanych przez profesjonalnych fotoreporterów, akredytowanych podczas wcześniejszych edycji Rajdu Barbórka.

Jak wciąć udział?

Jeśli macie w swoich archiwach ciekawe zdjęcia, związane tematycznie z grudniową imprezą, wyślijcie je na adres internet@automobilklubpolski.pl i czekajcie cierpliwie na ogłoszenie wyników. Każdy z uczestników konkursu może przesłać jedno zdjęcie. Pamiętajcie, że w tytule maila należy wpisać „Konkurs fotograficzny – 59 Rajd Barbórka 2021”.

Termin przesyłania zdjęć upływa 22 listopada o północy. Zdjęcia przesłane z późniejszą datą nie będą brane pod uwagę przez jury konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 listopada. Pełną procedurę konkursową znajdziecie w załączonym poniżej regulaminie.

Nagrody

Nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest fotelik Recaro Young Sport Hero, a także podwójne zaproszenie na Trybunę Żółtą Kryterium Karowa podczas 59. Rajdu Barbórka. Nagrodą za 2 miejsce jest Recaro Car Seat Protector oraz Karnet Kibica dla dwóch osób na wszystkie OS i dwie czapki Rajdu Barbórka. Autor zdjęcia, które zajmie 3 miejsce otrzyma Recaro Car Seat Protector oraz dwie czapki Rajdu Barbórka.

Odbiór nagród rzeczowych możliwy będzie wyłącznie w Biurze Rajdu Barbórka w dniach 03-04 grudnia 2021 roku w godzinach otwarcia Biura. Nieodebrane nagrody przepadają na rzecz Organizatora. Przesyłanie zdjęcia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

🔗 Regulamin konkursu „Rajd Barbórka w obiektywie kibica”

fot. Piotr Nurczyński


Sponsorami konkursu są Recaro i sklep Gadzetyrajdowe.pl