Rajdowe emocje w TVN Turbo. Kryterium Karowa i Legendy NA ŻYWO

Rajdowe emocje w TVN Turbo. Kryterium Karowa i Legendy NA ŻYWO

12 listopada 2021 0 By Rajd Barbórka

Rajdowe emocje najlepiej smakują na żywo, ale jeśli barbórkowy wieczór postanowicie spędzić w domu, sobotnia gorączka dotrze do Was dzięki relacji TVN Turbo.

Kryterium Asów na Karowej to tradycyjne zwieńczenie rywalizacji w grudniowym, rajdowym klasyku. O statuetkę Pani Karowej powalczą najlepsze załogi w najszybszych samochodach, gwarantujące najwyższy poziom emocji i adrenaliny. To wszystko będziecie mogli zobaczyć na ekranach telewizorów, w relacji NA ŻYWO na kanale TVN Turbo.

O najwyższą jakość przekazu i komentarza zadba zespół składający się z blisko 150 osób. Do realizacji sygnału zostanie użytych ponad 20 kamer, w tym rejestrujące obraz z drona oraz z wnętrza rajdowych maszyn. Obraz dopełnią dane telemetryczne pokazujące między innymi prędkość oraz przeciążenia, jakim podlegają kierowcy i piloci wspinający się po krętej kostce na ulicy Karowej.

Studio oraz rozmowy z gośćmi poprowadzi Adam Kornacki, w strefie serwisowej wywiady będzie przeprowadzał Grzegorz Duda, a o pierwsze reakcje na mecie zapyta Krystian Plato. Swoje stanowisko na starcie odcinka specjalnego będzie miał Patryk Mikiciuk, który sprawdzi, jak wyglądają ostatnie sekundy przed wciśnięciem pedału gazu.

Prawdziwi fani rajdów samochodowych będą mieli okazję przyjrzeć się także rywalizacji w Barbórce Legend. Tę część Kryterium Karowa poprowadzi Krystian Plato, a bezpośredni przekaz z komentarzem Grzegorza Gaca i Michała Kościuszko będzie można śledzić na kanale YouTube oraz Facebooku TVN Turbo już od godziny 17:15.

Relacja z Karowej NA ŻYWO, na antenie TVN Turbo, rozpocznie się 4 grudnia, o godzinie 18:15.