Ruszyła sprzedaż biletów na 61. Rajd Barbórka 2023!  

Ruszyła sprzedaż biletów na 61. Rajd Barbórka 2023!  

18 października 2023 0 By Rajd Barbórka

Automobilklub Polski wraz z firmą Top Racing, partnerem 61. Rajdu Barbórka i właścicielem Sklepu Rajdowego na Autodromie Bemowo, uruchomił Oficjalny Sklep Internetowy tegorocznego Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica, nalepki parkingowe oraz zestawy z biletami na trybuny na OS Karowa.

Organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Dwie największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej „beczki”. Ilość miejsc na trybunach jest ograniczona.

Kibice, którzy wybiorą miejsca siedzące na trybunie VIP tradycyjnie będą mieli zapewnione dodatkowe atrakcje: trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Wszyscy goście Trybuny VIP będą mieli możliwość wstępu do dużego, ogrzewanego namiotu VIP z bezpłatnym cateringiem, gdzie na ekranach będzie można oglądać relację na żywo z trasy odcinka.

REKLAMA

Trybuna Żółta zlokalizowana jest naprzeciwko trybuny VIP i również jest trybuną siedzącą. Z każdej trybuny widoczny będzie co najmniej jeden telebim, na którym transmitowany będzie przejazd całego odcinka. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane, a zestaw składa się ze specjalnego identyfikatora na którym naniesiony jest numer miejsca na trybunie, smyczy, nalepki pamiątkowej, breloczka oraz Mapy Rajdu. Identyfikator dołączony do zestawu uprawnia także do wejścia na wszystkie pozostałe odcinki specjalne.

W sprzedaży są także nalepki parkingowe (Parking VIP GOLD na poranne odcinki oraz parking przy OS Karowa na finałowe Kryterium Asów) oraz bilety na loty widokowe helikopterem nad odcinkami rajdu.

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z imprezy. Kibice mają do wyboru kilkanaście rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych breloczków oraz nalepek.

Firma Top Racing, partner komercyjny 61. Rajdu Barbórka, jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem i posiada kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji rajdów oraz przygotowaniu stref dla kibiców na różnorodnych imprezach związanych ze sportami motorowymi. Top Racing jest także największym w Polsce importerem i dystrybutorem oficjalnych gadżetów zespołów Formuły 1, teamów rajdowych oraz akcesoriów do sportów motorowych.

Bilety oraz Karnety na 61. Rajdu Barbórka dystrybuowane są poprzez nowy sklep Top Racing oferujący vouchery prezentowe na wydarzenia www.topGIFT.pl

Wszystkie dodatkowe informacje dla kibiców wybierających się na 61. Rajd Barbórka można uzyskać na specjalnej infolinii Top Racing dla kibiców: tel. 733 100 702, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18 oraz w soboty od godz. 11 do 15. Pytania można zadawać także na adres e-mail: barborka@topracing.pl oraz na fanpage’u: RAJD BARBÓRKA (@rajdbarborka).

Oficjalny Sklep Rajdu Barbórka

https://www.topGIFT.pl/RajdBarborka