Ibis Styles Warsaw Airport z ofertą na rajdowy weekend

Ibis Styles Warsaw Airport z ofertą na rajdowy weekend

15 listopada 2023 Opublikowane By Rajd Barbórka

Ibis Styles Warsaw Airport został oficjalnym partnerem tegorocznego Rajdu Barbórka. Hotel przygotował specjalna ofertę dla zawodników i kibiców, którzy na przełomie listopada i grudnia przyjadą do Warszawy, aby wziąć udział w jednej z najbardziej kultowych imprez w świecie polskiego motorsportu.

Hotel Ibis Styles Warsaw Airport zlokalizowany jest na południowych obrzeżach stolicy, zaledwie 30 minut jazdy od Autodromu Słomczyn. To właśnie w Słomczynie w sobotni poranek zostaną rozegrane pierwsze odcinki specjalne tegorocznego Rajdu Barbórka. Ci, którzy nie planują wycieczki poza miasto i rozpoczną śledzenie rywalizacji od zmagań na Torze Służewiec, z hotelu Ibis Styles Warsaw Airport będą mogli wybrać się na trasę odcinka… spacerem. Dystans dzielący hotel od areny, na której po powrocie ze Słomczyna kierowcy powalczą o kolejne cenne sekundy to zaledwie kilkaset metrów.

Na cały rajdowy weekend hotel przygotował specjalną ofertę. Za dobę w pokoju jednoosobowym ze śniadaniem trzeba zapłacić jedynie 190 PLN brutto, pokój dwuosobowy kosztuje tylko 40 złotych więcej. W Ibis Styles Warsaw Airport goście i uczestnicy Rajdu Barbórka otrzymają także specjalną ofertę i zniżki dla dzieci.

Jedyny w swoim rodzaju rajd zasługuje na jedyną w swoim rodzaju oprawę, dlatego w tym sezonie naszym partnerem został hotel Ibis Styles Warsaw Airport. To nowoczesny obiekt zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Oferuje stylowe i niekonwencjonalne wnętrza, dzięki którym goście mogę poczuć się jak w… filmie z retro ery lat 60-tych. Projektanci bawili się tu kolorami, kształtami i wzorami, dzięki którym nietuzinkowy design obiektu na zawsze pozostanie w pamięci.

OFERTA IBIS STYLES WARSAW AIRPORT (30.11 – 4.12.2023)

 • Pokój jednoosobowy ze śniadaniem 190 PLN brutto za dobę
 • Pokój dwuosobowy ze śniadaniem 230 PLN brutto za dobę
 • Zakwaterowanie i śniadanie dla 1 dziecka poniżej 4 lat w pokoju z rodzicami – bezpłatne.
 • Zakwaterowanie dla 1 dziecka od 4 do 12 lat w pokoju z rodzicami – bezpłatne, śniadanie 50% zniżki
 • Lokalizacja hotelu: ul. Poleczki 31, Warszawa

Jak skorzystać z oferty specjalnej?  

 • rezerwacje realizujemy za pośrednictwem formularza na stronie
 • wybieramy hotel: Ibis Styles Warszawa Airport
 • wybieramy zakres dat pomiędzy 30.11.2023 a 4.12.2023
 • wybieramy liczbę gości: maksymalnie 1 lub 2 dorosłe + dziecko
 • w opcji „dodatkowe kryteria” / „inne specjalne ceny i kody promocyjne” wpisujemy kod RAJD23
 • wybieramy „Szukaj” i rezerwujemy pokój

Ibis Styles Warsaw Airport. Galeria zdjęć

Zobacz też