Trening w Słomczynie przed 61. Rajdem Barbórka

Trening w Słomczynie przed 61. Rajdem Barbórka

17 listopada 2023 Opublikowane By Rajd Barbórka

Na Autodromie Słomczyn zaplanowane zostały trzy dni treningowe dla zawodników planujących start w 61. Rajdzie Barbórka. Treningi odbędą się w poniedziałek (27.11), wtorek (28.11) i środę (29.11) przed rajdem.

Podczas testów kierowcy i ich piloci będą mieli możliwość zapoznania się z charakterystyką obiektu w Słomczynie. Autodrom Słomczyn oferuje wiele możliwości, między innymi jazdę zarówno po asfalcie, jak i szutrowych sekcjach toru. Jazdy będą odbywać się również po szutrowym odcinku obok Autodromu. Konfiguracja będzie inna niż trasa Rajdu Barbórka, aby zachować równe szanse dla wszystkich uczestników.

Testy na Autodromie Słomczyn są dostępne nie tylko dla załóg, które zgłoszą się do startu w Rajdzie Barbórka. Zgłoszenie do Rajdu nie jest warunkiem udziału w jednej z testowych sesji, zapraszamy więc także tych, którzy tydzień później Rajd Barbórka będą śledzić jako kibice.

Podczas treningów działać będzie także budynek restauracyjny za trybuną główną. Będzie dostępny dla wszystkich osób, które w czasie dni testowych odwiedzą Autodrom Słomczyn.

Chętni do udziału proszeni są o przesłanie wypełnione zgłoszenia na wskazany w dokumencie adres. Liczba miejsc jest ograniczona do 20 aut na sesję. Jednego dnia odbędą się 2 sesje treningowe.

Pliki do pobrania:

fot. rallyart.pl

Zobacz też