Uwolnij kreatywność i wygraj prezenty od GoPro

Uwolnij kreatywność i wygraj prezenty od GoPro

22 listopada 2023 Opublikowane By Rajd Barbórka

Barbórkowe konkursy to coś, co kochacie najbardziej! Tym razem mamy dla Was super zestawy ufundowane przez GoPro, producenta najlepszych sportowych kamer na świecie. Firma GoPro jest reprezentowana w Polsce przez sklep GoHERO.pl.

Firma GoPro dołączyła do grona oficjalnych partnerów 61. Rajdu Barbórka. Podczas Kryterium Asów na ulicy Karowej przedstawiciele GoHERO.pl będą prezentowali kompletną ofertę marki GoPro. Na miejscu będzie można zapoznać się z gamą najnowszych kamer tego producenta, ale także zestawami akcesoriów, w tym akcesoriów dedykowanych do sportów motorowych.

GoPro ufundowało nagrody w postaci kamer dla załóg, które na Karowej staną na podium. Dla fanów Rajdu Barbórka mamy natomiast konkursy, w których będzie można wygrać plecaki GoPro Stash wraz z zestawami gadżetów.

Plecak GoPro Stash

Stash to elastyczny, bardzo łatwy w załadunku plecak o konstrukcji rolltop. Lekka, bezramkowa konstrukcja została zaprojektowana z myślą o intuicyjnej regulacji wielkości plecaka oraz łatwym układaniu rzeczy w środku. Ergonomiczne szelki z regulowanym uchwytem na ramię kamery GoPro pozwalają na filmowanie akcji bez użycia rąk – wewnątrz znajduje się również miejsce na camelbak o pojemności 2L. Plecak GoPro Stash jest kompatybilny z wszystkimi kamerami marki GoPro.

Do wygrania mamy aż 5 zestawów od GoPro i GoHERO.pl. Pytania, wymagające uwolnienia pokładów Waszej kreatywności będą pojawiały się na oficjalnym profilu FB Rajdu Barbórka. Szczegóły znajdziecie w postach konkursowych.

Zobacz też