Wirtualna Barbórka, prawdziwe ściganie

Wirtualna Barbórka, prawdziwe ściganie

28 listopada 2023 0 By Rajd Barbórka

Automobilklub Polski oraz Top Racing zapraszają na wirtualną edycję 61. Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Zawody na symulatorze odbędą się dzień przed prawdziwym rajdem – w piątek 1 grudnia w Sklepie Rajdowym Top Racing zlokalizowanym na Autodromie Bemowo.

Już dziś ruszyły zgłoszenia do zawodów. Każdy z uczestników będzie miał możliwość trzykrotnego przejazdu odcinka „Kryterium Karowa” na specjalnie przygotowanym symulatorze. Przejazdy odbywać się będą pod czujnym okiem naszego eksperta i partnera zawodów – Rafała Rulskiego, właściciela firmy 4race.

Dla najlepszych trzech uczestników wirtualnych zawodów przygotowali atrakcyjne nagrody: bony na zakupy w Sklepie Rajdowym Top Racing, szkolenia w firmie 4race oraz wejściówki na 61. Rajd Barbórka.

Zawody odbędą się w eleganckich przestrzeniach sklepu stacjonarnego Top Racing zlokalizowanego w siedzibie Automobilklubu Polski. Sklep oferuje największy w Polsce wybór odzieży i gadżetów zespołów Formuły 1 oraz zespołów rajdowych i wyścigowych.

Oferta sklepu skierowana jest nie tylko do kibiców, ale także do samych zawodników. Kierowcy i piloci znajdą w nowym salonie akcesoria do sportów motorowych renomowanych producentów Sparco, OMP, Stilo, Alpinestars i innych. Kaski i interkomy, kombinezony, buty, rękawice, bielizna, torby – od ręki dostępne jest wszystko, czego potrzeba do realizacji pasji dla osób z domieszką benzyny we krwi.

Zgłoszenia na stronie oficjalnego sklepu Rajdu Barbórka.

REKLAMA

Zobacz też