Wygraj przejazd po OS Karowa lub lot helikopterem

Wygraj przejazd po OS Karowa lub lot helikopterem

29 listopada 2023 0 By Rajd Barbórka

Top Racing, oficjalny partner 61. Rajdu Barbórka organizuje wyjątkowy konkurs dla kibiców. Do wygrania jest przejazd w roli pilota po słynnym odcinku Karowa oraz przelot helikopterem nad odcinkiem Autodrom Słomczyn.

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 29.11 – 1.12 zamówić na stronie TopGIFT.PL voucher prezentowy na dowolne wydarzenie (ceny na niektóre wydarzenia zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych) i wysłać do nas zabawną odpowiedź na pytanie: „Z kim chciałbyś pojechać po słynnej Pani Karowej i dlaczego?

Swoje odpowiedzi należy wysłać na adres e-mail: konkurs@topracing.pl do piątku 1.12 do godz. 16:00. Jury konkursu w dniu 1.12 do godz. 18:00 wybierze dwie najciekawsze odpowiedzi i opublikuje wyniki na profilu Facebook TopGift.pl

Zobacz Regulamin konkursu

Vouchery prezentowe na wydarzenia to doskonały pomysł na wyjątkowy prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy dla najbliższej osoby. Voucher ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu, jeśli voucher okaże się nietrafiony, możliwa jest jego zamiana na dowolną inną atrakcję z oferty sklepu.

Podczas zakupu proponujemy skorzystać z 10% kodu rabatowego „podarunek”.

W ofercie nowego sklepu dostępna jest bogata oferta voucherów na przejażdżki za kierownicą samochodów sportowych (m.in. Lamborghini Gallardo, Subaru Impreza, Ferrari 360 Modena czy Ferrari 458 Italia). Dla miłośników podniebnych przygód proponujemy natomiast loty helikopterem, skoki ze spadochronu, loty paralotnią lub motolotnią oraz przeloty na pokładzie balonu. Ofertę sklepu uzupełnia bogata oferta atrakcji związanych z psami: dogtrekking, bikejoring czy psie zaprzęgi.

REKLAMA

Zobacz też