Piątkowy „prolog” przed Urzędem Gminy Bemowo

Piątkowy „prolog” przed Urzędem Gminy Bemowo

1 grudnia 2023 Opublikowane By Rajd Barbórka

Pierwszą odsłoną tegorocznego Rajdu Barbórka będzie oficjalna Ceremonia Startu, która odbędzie się przy budynku Urzędu Dzielnicy Bemowo, przy ulicy Powstańców Śląskich 70. Na rampie startowej zaprezentują się wszystkie załogi, które od sobotniego poranka będą rywalizować na trasach odcinków specjalnych.

Na liście zgłoszeń do tegorocznego, 61. Rajdu Barbórka znalazło się aż 110 załóg. Wszystkich, którzy ostatecznie wystartują w grudniowej imprezie będziemy mogli zobaczyć w czasie ceremonii przed budynkiem Urzędu Dzielnicy Bemowo. Na rampie pojawią się między innymi ubiegłoroczni zwycięzcy: Miko Marczyk, który wygrał klasyfikację generalną 60. Rajdu Barbórka, oraz Łukasz Byśkiniewicz, zwycięzca kultowego Kryterium Karowa.

Oprócz prezentacji, krótkich wywiadów i atmosfery rodzinnego pikniku, czekają na Was także inne niespodzianki. Jedną z nich będzie rajdowy namiot Kajetana Kajetanowicza z zupełnie… nieoczywistą rajdową maszyną. Wielokrotny mistrz Polski, Europy i tegoroczny mistrz świata w kategorii WRC2 Challenger na miejscu porozmawia z fanami, będzie także możliwość zdobycia autografów, plakatów i innych rajdowych pamiątek.

Ceremonia Startu

  • 1 grudnia 2023
  • godzina 18:30 – 20:00
  • Urząd Dzielnicy Bemowo
  • Ul. Powstańców Śląskich 70
REKLAMA

Zobacz też