KIBICE

Najnowsze informacje z kategorii

zobacz więcej informacji

REKLAMA

Harmonogram i mapy odcinków

FAQ – najczęściej zadawane pytania

TRASA RAJDU

– W jakim odstępie czasowym startują zawodnicy?

Zawodnicy na wszystkich odcinkach startują w odstępach 2 minutowych. Trasa OS Tor Słomczyn, OS Autodrom Bemowo i OS Tor Służewiec jest tak ułożona, że jednocześnie na odcinku rywalizować będzie kilka załóg.

– W jakiej kolejności jadą zawodnicy?

Na wszystkich odcinkach specjalnych zawodnicy jadą w odwrotnej kolejności w stosunku do numerów startowych. Najlepsi zawodnicy jadą więc na końcu. Po najlepszych zawodnikach odbędą się przejazdy Legend.

– Czy można na OS Karowa lub inne odcinki wnosić drabinki?

Nie. Ze względów bezpieczeństwa imprezy masowej organizator zakazał wnoszenia przedmiotów niebezpiecznych (w tym m.in. drabinek). Obowiązuje także zakaz wnoszenia alkoholu.

– Jak będą wyglądały strefy na OS Karowa i co musze mieć aby się do nich dostać.

Aby wejść do Strefy Kibica na OS Karowa należy posiadać Karnet Kibica, Karnet VIP lub bilet jednorazowy (do kupienia przy wejściach na OS Karowa, Punktach Kibica oraz bilet elektroniczny za pośrednictwem strony eBilet). Organizator założył brak przejścia pomiędzy Strefami Kibica dla posiadaczy biletów jednorazowych, natomiast posiadacze Karnetu Kibica i Karnetu VIP mogą swobodnie i wielokrotnie przemieszczać się pomiędzy strefami.

Należy także pamiętać, że OS Karowa jest imprezą masową i z tego względu istnieje zakaz wnoszenia alkoholu i materiałów niebezpiecznych na teren stref kibica. Służby ochrony zobowiązane są do kontroli uczestników imprezy masowej.

– Jakie będą obostrzenia sanitarne ze względu na pandemię COVID-19

Brak ograniczeń sanitarnych ze względu na Covid

BILETY I KARNETY

– Czy wszystkie odcinki są biletowane?

Tak, wszystkie odcinki Rajdu Barbórka rozgrywane w sobotę 3 grudnia 2022 są biletowane. Biletowany jest także Serwis na Bemowie. Aby wejść do tych stref należy posiadać Karnet Kibica, Karnet VIP lub bilet jednorazowy (do kupienia przy wejściu na każdy OS i Serwis).

Wstęp wolny obowiązuje jedynie na piątkowy prolog OS-1 Pruszków Sznajder Batterien (jeśli się odbędzie – na dzień 17.10.2022 brak decyzji)

– Kiedy będę mógł kupić przez internet bilety i karnety na 6. Rajd Barbórka?

 Bilety na trybuny, Karnety Kibica oraz pozostałe produkty 6. Rajdu Barbórka dostępne są w formie przedsprzedaży do 29 listopada, a zamówienia zawierające te produkty będą możliwe do odbioru oraz wysyłane firmą kurierską od 15.11 do 2.12.2022. Ilość biletów na trybuny jest ograniczona, decyduje kolejność zakupu.

Po tym okresie zakup biletów na 60. Rajd Barbórka będzie możliwy tylko w Punktach Informacji Kibica.

Co wchodzi w skład zestawów z biletami na trybunę OS Karowa?

  Pakiet z biletem na trybunę ŻÓŁTĄ zawiera:

 • Karnet Kibica Trybuna Żółta z zagwarantowanym miejscem siedzącym na trybunę w kolorze żółtym na OS Karowa,
 • Smycz,
 • Nalepkę pamiątkową małą,
 • Mapę rajdu
 • Możliwość wstępu na krytą trybunę na Torze Słomczyn

 Pakiet z biletem na trybunę VIP zawiera:

 • Karnet VIP z zagwarantowanym miejscem siedzącym na trybunę VIP na OS Karowa,
 • Smycz,
 • Nalepkę pamiątkową małą,
 • Nalepkę pamiątkową dużą,
 • Mapę rajdu,
 • Możliwość skorzystania z darmowego cateringu na trybunie VIP
 • Możliwość wstępu na krytą trybunę na Torze Słomczyn

– Gdzie mogę kupić bilet jednorazowy i ile on kosztuje?

 Bilet jednorazowy dostępny jest w przedsprzedaży internetowej na stronie gadzetyrajdowe.pl, topracingshop.pl oraz ebilet.pl oraz przy wejściach na każdy odcinek specjalny. Bilet jednorazowego wstępu dla 1 osoby na Serwis i OS Bemowo, Tor Słomczyn oraz OS Tor Służewiec kosztuje 50 zł. Jednorazowy bilet na OS Karowa kosztuje 70 zł.

Zachęcamy jednak do kupna Karnetu Kibica uprawniającego do wejścia na wszystkie odcinki rajdu (uwzgledniający miejsca stojące na OS Karowa) w cenie 99 zł.

– Czy Karnet Kibica obowiązuje na 1 osobę?

Karnet Kibica oraz Karnet VIP zawieszony na smyczy daje uprawnienie do wejścia na odcinek specjalny dla jednej osoby.

– Czy dziecko musi posiadać Karnet Kibica?

Dziecko w wieku do 12 lat (urodzone w roku 2010 lub młodsze) pod opieką osoby dorosłej nie musi posiadać karnetu kibica na wszystkich odcinkach rajdu. Wstęp dziecka w wieku do 12 lat jest więc bezpłatny. Organizator nie przewiduje biletów ulgowych dla dzieci starszych niż 12 lat.

– A jak traktowane są małe dzieci na trybunach na OS Karowa?

Dziecko do lat 7 (urodzone w roku 2015 lub młodsze) pod opieką osoby dorosłej ma możliwość bezpłatnego wstępu na Trybunę Żółtą i Trybunę VIP . Opiekun zobowiązany jest do trzymania dziecka na kolanach podczas trwania całej imprezy oraz do okazania przed wejściem na trybunę dokumentu potwierdzającego wiek dziecka (np. książeczka zdrowia lub odpis aktu urodzenia). Organizator nie przewiduje ulgowych cen biletów na trybuny dla dzieci starszych niż 7 lat.

– Czy miejsca na trybunach na OS Karowa są numerowane?

 Tak. Miejsca siedzące na trybunie ŻÓŁTEJ i VIP są numerowane.

DZIAŁANIE SKLEPU RAJDU BARBÓRKA

 – W jakich godzinach mogę kontaktować się z obsługą sklepu internetowego?

Kontakt ze sklepem jest dostępny pod numerem telefonu (22) 834-54-04
lub kom. 733 100 702 i możliwy jest od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 18 oraz w soboty w godz. 10 – 15.  Dostępny jest również adres mailowy barborka@topracing.pl, pod który można kierować wszelkie pytania.

– Czy istnieje możliwość składania zamówień telefonicznie?

 Tak, istnieje możliwość składania zamówień telefonicznych pod numerem (22) 834-54-04
lub kom. 733 100 702 od poniedziałku do piątku od 9 do 18 oraz w soboty w godz. 10 – 15. 

– Czy zamówiony towar można odebrać bezpośrednio w sklepie?

 Tak, sposób odbioru dostawy wybierany jest w trakcie składania zamówienia, można wybrać przesyłkę kurierską lub odbiór w siedzibie naszego sklepu przy ulicy Powstańców Śląskich 127 w Warszawie. Odbiór osobisty zamówień zawierających karnety, informatory, mapy rajdu lub nalepki pamiątkowe 60. Rajdu Barbórka będzie możliwy w dniach 15.11 – 2.12. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku od 9 do 18 oraz w soboty w godz. 10 – 15.

– Czy są wyznaczone specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych? Czy osoba niepełnosprawna może liczyć na pomoc przy wejściu do strefy kibica?

Niestety nie ma przewidzianych specjalnych miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych.

Natomiast  na  odcinku  Karowa  przewidziane  jest miejsce dla osób na wózkach.  Znajduje  się  bezpośrednio  przed  trybuną  na ulicy Karowej (widok na beczkę). Na miejscu obsługa kibiców pomoże osobie na wózku dojść do wyznaczonego terenu.