Pruszków zaprasza. Nowy OS i Miasteczko Przedrajdowe

Pruszków zaprasza. Nowy OS i Miasteczko Przedrajdowe

27 listopada 2021 0 By Rajd Barbórka

OS SZNAJDER Batterien Pruszków otworzy Rajd Barbórka. W Pruszkowie odbędzie się też ceremonia startu. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie w tym mieście czekają na rajdowych kibiców.

Patronat honorowy nad piątkową odsłoną Rajdu Barbórka objął prezydent Pruszkowa, Paweł Makuch. Miasto zaprasza wszystkich fanów rajdów samochodowych, ale piątkowa impreza to także okazja do spędzenia wieczoru dla tych, którzy w motorsportowym świecie stawiają pierwsze kroki.

Start honorowy odbędzie się o 18.00 w okolicach budynku odrestaurowanego dwora kolejowego. Chwile później kierowcy ruszą na trasę odcinka, który poprowadzi ulicami miasta, a także fragmentem piętrowego parkingu galerii handlowej Nowa Stacja.

Jeśli z Barbórką chcecie zapoznać się już wcześniej, od godziny 15:00 zapraszamy do Miasteczka Przedrajdowego, w którym załogi będą przygotowywać się do startu w grudniowej imprezie. Miasteczko będzie zlokalizowane na terenie Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków, przy ulicy Bohaterów Warszawy 4. To idealna okazja na rozgrzewkę przed wieczornymi emocjami.

W Miasteczku Przedrajdowym restauracja LOFT przygotuje specjalne, barbórkowe menu zarówno dla członków załóg, jak i kibiców. Może właśnie tu spotkacie swoich ulubionych kierowców?

Fot. fb Restauracja LOFT

Miasteczko Przedrajdowe

  • Lokalizacja: Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
  • Data: 3 grudnia, od 15:00
  • Rodzaj aktywności:  miasteczko przedrajdowe, przygotowania do startu, restauracja
  • Wejście: bezpłatne

⏩ Na rajowe emocje w Pruszkowie zaprasza prezydent miasta, Paweł Makuch