Stoisko Sznajder Batterien w galerii Nowa Stacja

Stoisko Sznajder Batterien w galerii Nowa Stacja

29 listopada 2021 0 By Rajd Barbórka

Piątkowy start honorowy Rajdu Barbórka oraz miejski odcinek specjalny to nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na rajdowych kibiców w Pruszkowie. Już wcześniej, we środę i czwartek, ZAP Sznajder Batterien S.A., sponsor pierwszej barbórkowej próby, zaprasza na specjalnie przygotowane stoisko w galerii Handlowej Nowa Stacja.

Głownym „gospodarzem” stoiska ZAP Sznajder Batterien S.A. będzie rajdowy samochód Mitsubishi Lancer Evo X. Jednak najważniejszy element akcji to kampania edukacyjna informująca o istocie i wadze recyklingu zużytych akumulatorów kwasowo-ołowiowych. To właśnie działania i decyzje końcowego użytkownika baterii rozpoczynają drugie życie akumulatorów. Wpływają też na skuteczność i zakres, w jakich chronimy nasze środowisko. 

Pamiętajmy, że najlepszy akumulator kwasowo-ołowiowy potrafi odmówić posłuszeństwa po kilkuletniej eksploatacji. Kupując nowy, pamiętajmy, że zużyty akumulator jest odpadem niebezpiecznym i musi zostać przekazany do recyklingu.

ZAP Sznajder Batterien S.A., polski producent akumulatorów z Piastowa, zaprasza do spotkań w galerii Nowa Stacja między 16:00 a 20:00 w dniach 1 i 2 grudnia. Na miejscu będzie można zapoznać się z materiałami edukacyjnymi oraz odebrać gadżety promujące prawidłowe zachowania pro środowiskowe.

Wspomniany samochód Mitsubishi Lancer Evo X w barwach Sznajder Batterien przejedzie ulicami Pruszkowa 3 grudnia, przed startem pierwszego odcinka specjalnego Rajdu Barbórka.

OS Sznajder Batterien Pruszków

REKLAMA