Zapraszamy na testy na Autodromie Słomczyn

Zapraszamy na testy na Autodromie Słomczyn

19 listopada 2022 0 By Rajd Barbórka

Automobilklub Rzemieślnik wraz z organizatorem Rajdu Barbórka, Automobilklubem Polski, zapraszają na testy, które odbędą się na torze w Słomczynie. Sesje testowe zaplanowano na wtorek (29 listopada) i środę (30 listopada).

Podczas testów kierowcy i ich piloci będą mieli możliwość zapoznania się z charakterystyką odcinka specjalnego Rajdu Barbórka, który rozpocznie sobotnią rywalizację w tegorocznej edycji imprezy. Autodrom Słomczyn oferuje wiele możliwości, między innymi jazdę  po asfalcie, jak i szutrowych sekcjach toru. Udział w testach bez wątpienia pomoże zaprzyjaźnić się z obiektem, na którym kilka dni później będzie toczyła się walka o cenne sekundy do generalnej klasyfikacji Rajdu Barbórka.

Testy na Autodromie Słomczyn są dostępne nie tylko dla załóg, które zgłoszą się do startu w Barbórce. Takie zgłoszenie nie jest warunkiem udziału w jednej z testowych sesji, zapraszamy więc także tych, którzy w weekend rajdową rywalizację będą śledzić wyłącznie jako kibice. Harmonogram oraz koszty udziału w sesjach treningowych dostępne są w załączonym poniżej regulaminie.

Regulamin i harmonogram testów

Formularz zgłoszenia na testy