Wirtualna Barbórka dla najmłodszych

Wirtualna Barbórka dla najmłodszych

10 grudnia 2020 0 By Rajd Barbórka

Organizatorzy pierwszej edycji Wirtualnej Barbórki zapraszają do udziału najmłodszych adeptów rajdowej sztuki. W klasie Junior mogą wystartować uczestnicy w wieku od 5 do 12 lat. Zwycięzca rywalizacji w klasie zostanie zaproszony do udziału w wielkim finale, w którym zmierzy się z najlepszymi z kilkudniowych eliminacji. Będzie miał także okazję sprawdzić się w pojedynku z gwiazdami motorsportu.

Eliminacje w klasie Junior odbędą się niezależnie od jazd kwalifikacyjnych głównej kategorii Wirtualnej Barbórki. Najmłodsi będą jednak rywalizować na tej samej trasie i przy użyciu takiego samego symulatora z grą Assetto Corsa. Dla najmłodszych uczestników mamy pakiet atrakcyjnych nagród, obejmujący między innymi akcesoria kartingowe i szkolenia na wirtualnej trasie.

WIRTUALNA BARBÓRKA – KATEGORIA JUNIOR

  • dzieci w wieku od 5 do 12 lat (do ukończenia 12 roku zycia)
  • zgłoszenia przez internet, zniżka ulgowa 50% (wpisowe wynosi 25 zl), po wpisaniu kodu: junior
  • najlepszy junior wyłoniony w eliminacjach otrzyma rękawiczki kartingowe Sparco ufundowane przez Sklep Rajdowy Top Racing oraz awansuje do Wielkiego Finału
  • firma Race Box ufundowala dla 3 najlepszych juniorow po 1 godzinie kompleksowego szkolenia kierowcy wyścigowego na symulatorze

Już niebawem na naszych stronach udostępnimy do pobrania trasę odcinka specjalnego Karowa. Umożliwi to rozpoczęcie indywidualnych treningów w domowych warunkach, jeszcze przed startem w eliminacjach. Równocześnie organizator przekaże informacje dotyczące modelu samochodu i wszelkich niezbędnych parametrów przejazdu.

Wirtualna edycja Rajdu Barbórka odbędzie się w dniach 16 – 19 grudnia w sklepie rajdowym Top Racing w siedzibie Automobilklubu Polski przy ulicy Powstańców Śląskich 127. W finale zawodów, poza oficjalną klasyfikacją, będą uczestniczyć także gwiazdy motorsportu. Osobisty udział zapowiedział między innymi rajdowy mistrz Polski z 2019 roku, Miko Marczyk.  Zgłoszenia do Wirtualnej Barbórki przyjmujemy do 15 grudnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

REKLAMA