Wirtualna Barbórka – pobierz trasę OS Karowa!

Wirtualna Barbórka – pobierz trasę OS Karowa!

12 grudnia 2020 0 By Rajd Barbórka

Pierwsza edycja Wirtualnej Barbórki rusza już na początku przyszłego tygodnia. Do piątku będą trwały eliminacje, a w sobotę, 19 grudnia, w siedzibie Automobilklubu Polski przy ulicy Powstańców Śląskich odbędzie się wielki finał.

Do udziału w finale zaprosimy tych, którzy przebrną przez sito jazd kwalifikacyjnych. Rywalizacja będzie toczyła się na trasie kultowego odcinka Kryterium Asów na Karowej w specyfikacji przejazdu z 2019 roku, czyli ubiegłorocznej edycji Rajdu Barbórka. W kwalifikacjach zgłoszeni uczestnicy będą mieli prawo wykonania trzech prób, z czego wyłącznie ostatnia będzie podlegała oficjalnemu pomiarowi czasu.

Aby wyjść naprzeciw tym, którzy chcą poprawić swoje umiejętności i zapoznać się z trasą, udostępniamy link do pobrania pliku instalacyjnego odcinka OS Karowa. Trasę można zainstalować jako dodatek do popularnej gry wyścigowej Assetto Corsa.

Zgłoszenia do Wirtualnej Barbórki wciąż są otwarte. Ci, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na najbardziej kultowym odcinku specjalnym w Polsce, mogą wykupić pakiet startowy na stronie Top Racing Shop. Liczba miejsc jest ograniczona, w trakcie rejestracji należy wybrać jeden z dostępnych terminów. Czołówka klasyfikacji końcowej otrzyma atrakcyjne nagrody. Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma także nagrodę pieniężną w wysokości 3 tysięcy złotych.

TRASĘ KRYTERIUM KAROWA MOŻESZ POBRAĆ TUTAJ
SAMOCHÓD FORD FIESTA R5 DO POBRANIA TUTAJ
USTAWIENIA SAMOCHODU SPRAWDZISZ TUTAJ
INSTRUKCJA INSTALACJI TRASY DO POBRANIA TUTAJ

WIRTUALNA BARBÓRKA:

REKLAMA