Prawy fotel na ulicy Karowej do wzięcia!

Prawy fotel na ulicy Karowej do wzięcia!

30 listopada 2021 1 By Rajd Barbórka

Sklep Rajdowy Top Racing, oficjalny partner 59. Rajdu Barbórka, przygotował w tym roku wyjątkowy konkurs dla wybierających się na rajd kibiców.

Główną nagrodą w konkursie jest przejażdżka w roli pilota po słynnym odcinku Kryterium Karowa podczas trwania 59. Rajdu Barbórka w dniu 4 grudnia. Przejazd odbędzie się na pokładzie profesjonalnego samochodu przygotowanego do motorsportu i nastąpi tuż przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji na Karowej.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Kupić w sklepie gadzetyrajdowe.pl, topracingshop.pl lub w sklepie stacjonarnym na Autodromie Bemowo dowolny bilet na 59. Rajd Barbórka i zaproponować ciekawe dokończenie zdania  „Rajd Barbórka to dla mnie ……” 

Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@topracing.pl  (należy podać numer zamówienia ze sklepu internetowego zawierającego bilety na rajd).

Jury wybierze zwycięskie hasło spośród wszystkich poprawnie przesłanych odpowiedzi. Konkurs trwa od poniedziałku 29 listopada do czwartku 2 grudnia do godz. 14:00. Ogłoszenie wyników nastąpi w czwartek, 2 grudnia o godz. 18:00

Więcej informacji na temat konkursu na fanpage’u Gadżety Rajdowe

Organizatorem konkursu i podmiotem odpowiedzialnym jest partner Rajdu Barbórka, firma Top Racing.

🔗 Regulamin konkursu