Z Kajto i Hołkiem przez Karową. Ruszyły aukcje charytatywne

Z Kajto i Hołkiem przez Karową. Ruszyły aukcje charytatywne

1 grudnia 2021 0 By Rajd Barbórka

Rajd Barbórka to nie tylko sportowe emocje i rywalizacja o ułamki sekund. Co roku na ulicy Karowej czołowi kierowcy otwierają swoje serca i dokładają barbórkową cegiełkę do kwot, które WOŚP przeznacza na ratowanie życia i zdrowia.

W tym roku gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w licytacjach, z których dochód zostanie w całości przeznaczony dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kierowcy, którzy czekają na zwycięzców charytatywnych aukcji gwarantują przeżycia, których nie da się zapomnieć!

Do akcji dołączyli Kajetan Kajetanowicz i Krzysztof Hołowczyc. Ten pierwszy, to wielokrotny mistrz Polski i Europy. Kajetanowicz jest też drugim zawodnikiem tegorocznego cyklu WRC w kategorii WRC3. Na Karowej zaprezentuje się w samochodzie, którym zdobył tytuł wicemistrza świata.

Krzysztof Hołowczyc to legenda polskiego motorsportu. Na długiej liście jego sukcesów znajdują się tytuły rajdowego mistrza kraju, Europy, a także doskonałe wyniki i podium w końcowej klasyfikacji najtrudniejszego rajdu świata – Dakaru. Hołek na Karowej pojedzie znaną wszystkim fanom rajdów samochodowych „babcią”, czyli leciwym, ale piekielnie mocnym Subaru Impreza.  

Zwycięzcy aukcji charytatywnych zasiądą na prawych fotelach jednego z dwóch wspomnianych kierowców. W sobotę, 4 grudnia przejadą z nimi ponad 2 kilometry odcinka specjalnego Karowa podczas Kryterium Asów.

🔗 Kajetan Kajetanowicz – aukcja przejazd po OS Karowa

🔗 Krzysztof Hołowczyc – aukcja przejazd po OS Karowa

⏩ Krzysztof Hołowczyc i Kajetan Kajetanowicz zapraszają do udziału w aukcjach