Rajd Barbórka 2022. To już 60. edycja!

Rajd Barbórka 2022. To już 60. edycja!

14 września 2022 0 By Rajd Barbórka

Rajd Barbórka na stałe wpisał się w rajdowy krajobraz. Co roku zamyka sezon motorsportu w Polsce i przyciąga tysiące kibiców na trasy odcinków specjalnych i prestiżowego Kryterium Karowa. W tym roku będziemy się emocjonować Barbórką już po raz 60.!

Diamentowa rocznica naszego związku z najlepszymi kibicami w Polsce udowadnia, że legenda Barbórki, pomimo upływu lat, wciąż powoduje szybsze bicie serca. Rajd przez lata zmieniał się, podlegał modyfikacjom i ewoluował. To oczywiste, bo zmieniają się technologie, regulaminy, czy choćby wymogi dotyczące bezpieczeństwa.

Jednak jedna rzecz pozostaje bez zmian. To pasja i zaangażowanie, z jaką podchodzimy do przygotowań do Rajdu Barbórka. My wszyscy – nie tylko organizatorzy, ale także kibice i miłośnicy rajdów samochodowych, bo to dzięki nim grudniowy Rajd Barbórka stał się jedną z najdłużej rozgrywanych, cyklicznych imprez sportowych w Polsce.

Jak będziemy świętować 60. edycję Rajdu Barbórka? Na razie jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach, ale na pewno będziecie mile zaskoczeni.

„Do organizacji tegorocznej Barbórki podchodzimy tak samo, jak przy okazji poprzednich edycji. Oczywiście pamiętamy o jubileuszu, ale od strony przygotowań ten rajd nie będzie różnił się od innych. Wszystko musi zostać zapięte na ostatni guzik bez względu na to, jaka liczba stoi przez nazwą rajdu. Oczywiście pamiętamy o okrągłej rocznicy i na pewno przygotujemy kilka niespodzianek, więc kibice mogą być spokojni – na pewno tegoroczna Barbórka będzie kolejnym niezapomnianym wydarzeniem i dostarczy ogromnej ilości emocji” – mówi Daniel Siemczuk, Dyrektor Rajdu Barbórka.

Tegoroczny Rajd Barbórka odbędzie się w pierwszy weekend grudnia. Szczegółowy harmonogram i dodatkowe informacje znajdziecie w najbliższych tygodniach na naszej stronie oraz profilach społecznościowych.

fot. barborka.pl / Maciej Niechwiadowicz

REKLAMA