Ruszyła sprzedaż biletów na 60. Rajd Barbórka

Ruszyła sprzedaż biletów na 60. Rajd Barbórka

21 października 2022 0 By Rajd Barbórka

Automobilklub Polski wraz z firmą Top Racing, partnerem 60. Rajdu Barbórka i właścicielem Sklepu Rajdowego na Autodromie Bemowo uruchomił Oficjalny Sklep Internetowy tegorocznego jubileuszowego Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica, nalepki parkingowe oraz zestawy z biletami na trybuny na OS Karowa.

Organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Dwie największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej „beczki”. Liczba miejsc na trybunach jest ograniczona.

Osoby które wybiorą miejsca siedzące na trybunie VIP tradycyjnie będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje: trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Wszyscy goście Trybuny VIP będą mieli możliwość wstępu do dużego, ogrzewanego namiotu VIP z bezpłatnym cateringiem, gdzie na ekranach będzie można oglądać relację na żywo z trasy odcinka.

Trybuna Żółta zlokalizowana jest w tym roku naprzeciwko trybuny VIP i również jest trybuną siedzącą. Z każdej trybuny widoczny będzie co najmniej jeden telebim, na którym transmitowany będzie przejazd całego odcinka. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane, a zestaw składa się ze specjalnego identyfikatora na którym naniesiony jest numer miejsca na trybunie, smyczy, nalepki pamiątkowej oraz Mapy Rajdu. Identyfikator dołączony do zestawu uprawnia także do wejścia na poranne odcinki specjalne.

W sprzedaży są już także nalepki parkingowe (Parking VIP GOLD na poranne odcinki oraz parking przy OS Karowa na finałowe Kryterium Asów).

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z imprezy. Kibice mają do wyboru kilkanaście rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach.

KUP BILETY NA 60. RAJD BARBÓRKA

fot. niechwiadowicz.com